Vyhrajte VIP lístky na utajený koncert MIG21

Dáme Jídlo – Dáme Hvězdu! Připravili jsme pro Vás exkluzivní a utajený koncert MIG21 v Praze.

A máte jedinečnou možnost se na něj dostat. Stačí od 3.8. do 12.8. pozorně poslouchat vysílání Hitrádia City a jakmile zazní dva konkrétní české hity bezprostředně za sebou, tak zavolat do studia a dovolat se jako 3. v pořadí. Pak už jenom správně odpovíte na soutěžní otázku a výhra je vaše. A nezapomenutelný zážitek z VIP koncertu taky.

Kdy a kde koncert proběhne? Proběhne ve čtvrtek 13.8. ve večerních hodinách. A kde? To se včas dozvíte, pokud vyhrajete. S sebou můžete vzít hned 5 svých nejlepších kamarádek nebo kamarádů, protože každý výherce získá celkem 6 vstupenek.

Soutěžit budeme i na našem Facebooku a Instagramu, takže je sledujte taky.

Partnerem akce je Dáme jídlo – největší česká služba rozvozu jídla, která spolupracuje s téměř 3 000 restauracemi ve 170 obcích po celé České republice.

Svojí pestrou nabídkou tak pokrývá více než 60 % tuzemské populace. Kromě tradiční české kuchyně, pizzy nebo rychlého občerstvení si zákazníci mohou v její nabídce vybrat asijská a indická jídla, steaky, dezerty, zmrzlinu, kávu a tisíce dalších položek.

U Dáme jídlo si může objednat každý, kdo má hlad a koho osloví nabídka. Je to úplně jednoduché a jde to i pohodlně přes mobilní aplikaci.

Během špičky doručí Dáme jídlo více než 2 500 objednávek za hodinu a toto číslo stále roste. Od roku 2014 je Dáme jídlo součástí společnosti Delivery Hero, celosvětově největšího hráče na trhu food delivery, s jehož akciemi se obchoduje na frankfurtské burze.

Titulárním partnerem je:

Dalšími partnery jsou: