Vyhrajte voňavé dárky pro dámy i pány od Mary Kay

Dobré ráno, Praho vám tento týden pomůže s obstaráním vhodného dárku pod stromeček pro vás i vaši drahou polovičku. Ve hře Hlavou proti Ivě totiž můžete vyhrát parfémovanou vodu Love Fearlessly pro dámy a kolínskou vodu Cityscape.   
Do soutěže se můžete registrovat na výzvu v ranním vysílání Dobré ráno, Praho SMSkou ve tvaru vaše jméno, příjmení a heslo hlavou na číslo 777 937 777. Vojta si pro vás a Ivu připraví vždy dvě kvízové otázky ze dvou témat. V případě stejného počtu správných odpovědí rozhodne rozstřelovací otázka. Hlavou proti Ivě se můžete postavit každé všední den v Dobré ráno, Praho okolo 8:30.

Love Fearlessly™ Parfémová voda

Jste laskavá, vřelá, dobrosrdečná a chápající? Právě pro Vás je nová Love Fearlessly™ Parfémová voda od Mary Kay®. Vůně mandarinky, květin plných ženskosti a sladkých zemitých tónů vás zaručeně okouzlí. Nebojte se zamilovat do nové vůně anebo využijte právě probíhající Festival vůní Mary Kay®.

Více o vůni i  festivalu se dozvíte na www.marykay.cz – jediný autorizovaný prodejce kosmetiky Mary Kay.

Kolínská voda Cityscape™

Má dokonalý osobní styl, který nikdy není okázalý. Zcestovalý a světaznalý, vyhledává to nejlepší ve všem a od své kolínské neočekává méně. Pro tento typ muže je zde kolínská voda Cityscape™, dokonalá vůně inspirovaná nejelegantnějšími a nejvíce vzrušujícími panoramaty světa. Prožijte všechny nové zážitky s nenucenou elegancí.