Vyhrajte startovací balíček na skvělou akci pouze pro ženy

Justwoman je jedinečný projekt, který harmonicky spojuje tři nejpopulárnější ženské rekreační sporty. A to běh, jógu a paddleboard. Zažijte s námi  v sobotu 22. června den plný zábavy a pozitivní energie na Střeleckém ostrově. Čeká na vás bohatý doprovodný program a množství atrakcí určených jen a jen pro ženy. Nezapomeňte, že svojí účastí podpoříte Ligu proti rakovině.

Připravujeme pro vás a vaši a kamarádku množství atrakcí, chill zóny, uděláme vám make up, vlasy, poradíme ve výběru správného sportovního oblečení, připravíme super kávu a zdravé jídlo. Samotná akce začíná hodinou ranní jógy, následuje 4 km běh a jako třešnička na dortu ukončíme akci paddleboardem. Tato část je rozdělená tak, aby měla každá z vás prostor si danou aktivitu pořádně užít. V rámci paddleboardu jsme si pro vás připravili 15 min. rychlokurz pod vedením těch nejlepších instruktorů. Pro ty z vás, které už pádlovat umíte, připravujeme RACE na velkém paddleboarde pro 8 osob, supyogu, workshopy a množství jiného.

Startovací balíček, o který hrajeme ve hře Hlavou proti Ivě obsahuje: tričko značky Reebok, pitný režim od Korunní, podložku na cvičení, startovací číslo, hawai náhdrdelník, občerstvení na trati a další překvapení od partnerů.

Kompletní info o akci najdete zde.

Do hry  se můžete registrovat na výzvu v ranním vysílání Dobré ráno, Praho! SMSkou ve tvaru vaše jméno, příjmení a heslo hlavou na číslo 777 937 777. Vojta si pro vás a Ivu vždycky připraví dvě kvízové otázky ze dvou témat. V případě stejného počtu správných odpovědí rozhodne rozstřelovací otázka. Hlavou proti Ivě se můžete postavit každý všední den okolo 8:30.