Vyražte s Ivou Leckou na Dámskou jízdu Hitrádia City

Zažijete největší svatební veletrh roku v doprovodu Ivy Lecké z Dobré ráno, Praho. Užijete si společně masáže, saunu, relax zónu a bublinky v luxusním wellness Samui Spa. Na Dámskou jízdu vás odveze limuzína se stevardem Vojtou Eflerem. A navíc můžete vyhrát voucher na šaty v hodnotě 7.000 korun!
Jakmile uslyšíte od pondělí 8. ledna do čtvrtka 11. ledna výzvu v Dobrém ráno, Praho, volejte 800 937 937. Pokud se dovoláte jako 3. v pořadí, jste ve hře. Vaším úkolem je předložit moderátorovi Vojtovi Eflerovi 3 argumenty, proč je dobré se oženit :). Pokud Vojta řekne po každém argumentu “akceptuji”, vyhráváte účast na Dámské jízdě a postupujete do pátečního finále o poukaz na šaty v hodnotě 7.000 korun dle vlastního výběru. Ten vyhraje soutěžící, která se na výzvu v pátek 12. ledna dovolá jako 1. v pořadí.

Dámská jízda s Hitrádiem City proběhne v sobotu 13. ledna mezi 13:00 až 17:30. Od Hitrádia City pojedete limuzínou od Cabrio Limousine do Clarion Congress Hotelu, kde probíhají Svatební dny – největší svatební veletrh roku. Průvodkyní vám bude Iva Lecká. Na palubě limuzíny bude podávat sekt stevard Vojta Efler :). Po zhruba hodinové prohlídce svatebního veletrhu vás čeká přesun limuzínou do wellness centra Samui Spa, kde na vás čekají další bublinky, masáže, sauna a relax zóna. Dámskou jízdu s Hitrádiem City zakončíme opět jízdou v limuzíně.

Leden bývá ideálním měsícem pro začátek příprav na svatbu. V tomto období se nejlépe vybírá z nabídky svatebních šatů i z dalších dodavatelských služeb. Proto ve dnech 12. – 13. ledna 2018 proběhne pro všechny nastávající nevěsty a jejich partnery, svědkyně, svatebčany i pro všechny, kdo hledají svatební inspiraci, svatební veletrh SVATEBNÍ DNY 2017 v CLARION CONGRESS HOTEL PRAGUE. Na ploše přes 3000 m2 bude více než 140 svatebních vystavovatelů, připraven je doprovodný program s módními přehlídkami a ochutnávky sladkých i slaných dobrůtek a nápojů.
Těšíme se na Vás!

Pátek: 15.00 – 20.00 hod
Sobota: 10.00 – 18.00 hod.