Vyražte s kamarádkou na exkluzivní večírek s Avonem a Darou Rolins

Získejte balíček Darininých oblíbených produktů Avon v hodnotě 3.000 korun a vstup pro vás a doprovod na exluzivní večírek Avonu, kde vystoupí Dara Rolins, se kterou se budete moci osobně potkat a vyfotit. O tyto skvělé ceny hrajeme v Hlavou proti Ivě.

V balíčku najdete řasenku Big and Extreme, vůni Luminata EDP,  tělové mléko Luminata, rtěnky Luminous Velvet, bronzové tónovací perly, minipalets očních stínů Epic Intense, tekutý make-up Flawless SPF 15, lak na nehty.

Večírek proběhne 25. září  v 17:00 Planetáriu, v ulici Královská obora 233, Praha 7. Kromě Dary Rolins na akci vystoupí Dan Bárta, Gábina Partyšová a další.

Na večírku se bude předávat výhra velké zákaznické AVON soutěže, ve které vyhrává každý, kdo nakoupí v katalogu 14 v hodnotě min. 500 korun. Výhrou je Citroen C3 v úpravě AVON.

Do soutěže Hlavou proti Ivě se můžete registrovat na výzvu v ranním vysílání Dobré ráno, Praho! SMSkou ve tvaru vaše jméno, příjmení a heslo hlavou na číslo 777 937 777. Vojta si pro vás a Ivu vždycky připraví dvě kvízové otázky ze dvou témat. V případě stejného počtu správných odpovědí rozhodne rozstřelovací otázka. Hlavou proti Ivě se můžete postavit každý všední den okolo 8:30.