Xindl X má nový singl a chystá narozeninový koncert

Už pátý videoklip k loňskému albu Sexy Exity představuje Xindl X. Tentokrát vsadil na píseň Alenka, která úspěšnou desku otevírá. Zamýšlí se v ní nad pocitem osamělosti ve světě sociálních sítí.

Další výzva písničkáře čeká u příležitosti čtyřicátých narozenin. Xindl X chystá na 28. listopadu 2019 speciální koncert ve Foru Karlín. A pojmenoval ho stylově – “Narozeninová oslava XL”. Fanoušci se můžou těšit na jedinečnou koncertní show, plnou zajímavých hostů a program sestavený ze všech Xindlových hitů. Koncert ve Foru Karlín nebude to jediné, čím Xindl oslaví svoje jubileum. Kromě toho pro fanoušky nachystal zpěvník svých písní a také vydání svého prvního Best of CD.

Ke krizi středního věku každý přistupuje jinak. Někdo si koupí Ferarri, někdo si pořídí milenku… a já si udělám narozeninový koncert ve Foru Karlín.

Koncert ve Foru Karlín nebude to jediné, čím Xindl oslaví svoje jubileum. Kromě toho pro fanoušky nachystal zpěvník svých písní a také vydání svého prvního Best of CD.

Xindl X je multižánrovým umělcem. Pod svým skutečným jménem Ondřej Ládek působí také jako filmový a televizní scenárista. Je autorem námětu a spoluautorem scénáře filmu Restart, spoluautorem námětu seriálu Comeback a spoluautorem scénářů k jeho prvním patnácti dílům. Napsal také divadelní hru Dioptrie růžových brýlí, která se šest let hrála ve Švandově divadle na Smíchově. Spolu s Monikou Šimkovičovou napsal knihu Bruno v hlavě, která vyšla v roce 2010. Věnuje se také skládání filmové a divadelní hudby.

Xindl X - Alenka