Zahrajte si Hlavou proti Ivě s Trenýrkárna.cz

Ve hře Hlavou proti Ivě můžete vyhrávat zajímavé ceny od poukázů na jídlo, kosmetické balíčky, lístky do divadla a na koncerty, ale i dárkové vouchery na nákup značkového spodního prádla.  

Porazte Ivu hlavou a vyhrajte vouchery v hodnotě 2.000 korun na nákup na Trenýrkárna.cz  Soutěžíme každé všední den v Dobré ráno, Praho okolo 8:30. Registrujte se na výzvu v ranním vysílání SMSkou ve tvaru vaše jméno, příjmení a heslo hlavou na číslo 777937777. Vojta si pro vás a Ivu připraví vždy dvě kvízové otázky ze dvou témat. V případě stejného počtu správných odpovědí rozhodne rozstřelovací otázka.

Trenýrkárna.cz největší český e-shop s pánským spodním prádlem, kde si i ženy vyberou! Ano je to přesně tak, snažíme se vyjít vstříc všem a hlavně jsme rádi, že můžeme nabídnout vše co potřebujete a to na jednom místě! Ať už objednáváte pouze pro sebe, pro sebe i svůj protějšek a nebo rovnou pro celou rodinu i včetně všech příbuzných, protože zrovna odjíždíte na rodinné setkání a každý si přece zaslouží nějaký ten dáreček :). Stačí, když se podíváte na www.trenyrkarna.cz kde najdete spodní prádlo od zahraničních výrobců značek jako Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Diesel, Ralph Lauren, ale samozřejmě si můžete vybrat i z českých značek. Například Represent, Horsefeathers, Gino a pokud rádi podporujete přímo české výrobky, tak pro Vás máme značku STYX, která své trenky šije kompletně v České republice. Chcete si zboží nejdříve prohlédnout – není problém, stavte se na jedné z našich 4 pražských prodejen, které najdete zde www.trenyrkarna.cz/prodejny těšíme se na vás.

trenyrkarna_logo_fullhd-2_resize