Ztracené(ho) Vánoce

Zpěvák Marek Ztracený zažívá mimořádně povedený rok. Patří k nejhranějším domácím interpretům v našich rádiích, zařadil se mezi hlavní festivalová jména, přidal druhý koncert v pražské O2 areně a na závěr roku připravil speciální dárek –  zbrusu novou vánoční písničku Stačí věřit!

Už  dlouho jsem chtěl napsat další vánoční písničku, je to přeci jenom již  5 let, co vyšla moje první s názvem Snad se něco stane. Nepřicházela ale ta správná inspirace a já nechtěl nic lámat přes koleno. Pak jsem si ale jednou v létě celý den broukal novou melodii. Nemohl sem ji dostat z hlavy. Večer jsem si jen tak hrál s myšlenkami, na chvíli jsem se zasnil a představoval si, jaké asi budou Vánoce letos. A v tu chvíli se mi to celé spojilo a já během pár minut napsal tuto píseň. Jsem nadšený, jaký zvuk jsme ji s producentem Daliborem Cidlinským jr. dali a že to není taková ta klasická utahaná  pomalá vánoční věc. Pokud jde o mě,  tak já věřím tomu, že všechny cesty vedou na Vánoce domu a přál bych si, aby nikdo nezůstal sám.

Letošní Vánoce Marka Ztraceného budou ale také ve znamení příprav na dva mimořádné únorové koncerty v roce 2020.  Čtvrt roku před uskutečněním je první koncert v největší hale u nás již téměř vyprodaný, proto před pár týdny přidal Marek ještě koncert druhý. Vystoupení se uskuteční 22. a 23. února 2020. Jedná se o zcela mimořádnou událost, protože více než jeden koncert domácích interpretů v O2 areně se koná pouze ve výjimečných případech.