Zveme vás na City pikniky – hudební pikniky Hitrádia City a Prahy

Během loňského léta jsme si společně vychutnali čtyři pikniky. Letos si “přidáme” jeden navíc. Zpříjemněte si společně s námi i letošní léto v metropoli, a to na unikátních akcích v pražských parcích.

City pikniky jsou hudební pikniky Hitrádia City a  Hlavního města Prahy. Těšte se na vystoupení umělců, které znáte z vysílání Hitrádia City, kvalitní gastronomii a moderátory Ivu Leckou a Vojtu Eflera z Dobrého rána, Praho.

City pikniky si můžete užít z vlastní deky nebo z pohodlí Relax zóny Hitrádia City, kde pro vás budou připravená lehátka, fatboye, deskové hry Pukec, City stěna pro vaše vzkazy, City srdce pro vaše fotky. Připraveny pro vás jsou i soutěže o City frisbee a budeme vám rozdávat slušivé a praktické City klobouky.

Karlínské náměstí

Kdy:  12. července, 16:00 – 21:00
Kde: Park, Karlínské náměstí
Kdo: Light & Love, Jakub Ondra

Riegrovy sady

Kdy:  26. července, 16:00 – 21:00
Kde: Riegrovy sady
Kdo: Debbi, Jelen

Spolupořadatelem akce je Městská část Praha 2.

Parukářka

Kdy:  9. srpna, 16:00 – 21:00
Kde: Vrch Svatého kříže, Parukářka
Kdo: David Stypka, Marek Ztracený

Spolupořadatelem akce je Městská část Praha 3.

Stromovka

Kdy:  23. srpna, 16:00 – 21:00
Kde: Za drahou, Stromovka
Kdo: Nebe, Michal Hrůza

Havlíčkovy Sady (Grébovka)

Kdy:  6. září, 16:00 – 21:00
Kde: Havlíčkovy Sady – Grébovka
Kdo: Slza, Jakub Ondra

Spolupořadatelem akce je Městská část Praha 2.

Partner City pikniků Hlavní město Praha vás na pikniky vybaví. 

Ve vysílání hrajeme o praktické dárky jako jsou: piknikové deky, termo tašky, sady příborů na piknik, grilovací sady a shakery. “ Jakmile v termínu od 20.  do 23. srpna uslyšíte v Dobré ráno, Praho!  song  Slza – Lhůta záruční, volejte naší  bezplatnou studiovou linku 800 937 937. Pokud se dovoláte jako 3. v pořadí, vyhráváte dárky na piknik.

Praha je na tom v oblasti zeleně ve srovnání s ostatními světovými metropolemi velice dobře. V poměru zelených ploch na rozlohu se umístila podle zahraniční společnosti TravelBird dokonce na prvním místě. Hlavní město nicméně podporuje vznik nových parků a rybníků dlouhodobě. Do staveb a rekonstrukcí investuje ročně až stovky milionů korun. Například v létě tohoto roku bude dokončena rekonstrukce petřínského parku, který byl ve špatném stavu. Kromě dokončení Lesa V Panenkách bude v letošním roce zahájena výsadba Lesa Arborka v Satalicích, a to na téměř dvaceti hektarech dnešních polí. V minulém roce se povedlo po dlouhých letech dokončit opravy rybníků ve Stromovce a práce pokračují také na Šlechtovce, která by se měla stát centrem pro návštěvníky oblíbeného parku. Metropole se ale snaží zlepšit zázemí i pro rodiny s dětmi. Radost návštěvníkům jistě udělá připravovaná stavba nového dětského hřiště včetně veřejných WC v oboře Hvězda. Po letech chátrání byl v Praze 5 v červnu otevřen také Dětský ostrov, který je tvořen výhradně hřišti pro všechny věkové skupiny, od malých dětí, až po seniory.

Na City pikniky – hudební pikniky Hitrádia City a hlavního města Prahy vás zvou i další naši partneři: TUkas, Aguapalace Praha, Norská móda, Oriflame a Canon.

Dobré jídlo a pití zajišťují: hlavní gastro partner – zdravá italská restaurace GamberoRosso, Radek’s Kitchen, Burger Grill Lafa, chytrá vejce s jódem IQEJCE, hlavní pivo a nealko partner Pivovar Antoš, Prosekárna, pivo Chroust, letní mícháné drinky Fernet StockSodastream, ILoveEspresso,  a zmrzlina ICE’N’GO a další.

Na City pikniku si můžete vyzkoušet i Kari Traa Urban Training. Pokud máte zájem, registrujte se s předstihem na www.urbantraining.cz nebo na místě City pikniku. A nezapomeňte si vzít sportovní oblečení.

Nebaví vás přeplněné posilovny? Rády trénujete na čerstvém vzduchu? Chcete si užít trénink, při kterém se pobavíte i s kamarádkou? Potom si s námi zacvičte na KARI TRAA URBAN TRAININGU!

Věříme, že svá těla můžete zpevnit kdykoli a kdekoli. Pokud vám nesedí rozpis nejbližšího fitness centra nebo jste natolik vytížené, že denně najdete maximálně hodinku, potom zkuste Urban Training. Cvičení, při kterém se naučíte využívat prvky kolem sebe, jako jsou obrubníky, lavičky v parku nebo městské schody. Cvičení, které si užijete i se svými kamarádkami a je zaměřené na všechny problémové partie ženského těla. Nemusíte se bát, že to nezvládnete, neběžíme půlmaraton a intenzitu a obtížnost každého cviku si určíte vy, protože cvičíme pouze s vlastní vahou. Za cvičením URBAN TRAINING stojí značka KARI TRAA. Kari Traa je norská značká dámského sportovního oblečení. Celkovou filozofii vystihuje heslo For Girls By Girls, tedy je to značka, která vyrábí oblečení „od ženy pro ženy“. A to bez ohledu na věk, fyzickou kondici nebo konfekční velikost! Potřebujete legíny do fitka nebo kabát do města? V kolekci Kari Traa najdete vše.

První City piknik – hudební piknik Hitrádia City a hlavního města Prahy je za námi. Počasí nám sice moc nepřálo, ale i tak jsme si ho vychutnali. Prostředí karlínského parku na náměstí je skvostné. Skvělé hudební výkony předvedli Light&Love a Jakub Ondra. O zábavu se postarali Iva s Vojtou z Dobré ráno, Praho. O vaše chuťové buňky se pečlivě starali partneři City pikniků.

Podívejte se na atmosféru prvního letošního City pikniku.

Fantastický výhled, počasí jak u moře, skvělé koncerty Debbi a Jelen a chutné jídlo a pití. Takový byl druhý letošní City piknik v Riegrových sadech.

Třetí letošní City piknik, který proběhl v parku Parukářka, byl díky rekordním teplotám bez přehánění tropický. Horké pódium skvěle ovládli David Stypka a Marek Ztracený. Ten se dokonce chodil chladit k návštěvníkům na deky :).

Byli jste s námi na City pikniku ve Stromovce? Tak to se možná uvidíte v tomto videu. Pokud jste zatím nestihli žadný z letošních City pikniků, doražte na poslední, který proběhne již 6. září v Grébovce. Rozloučení s létem v metropoli oslavíme dobrým jídlem a pitím a hlavně dobrou živou hudbou od Slzy a Jakuba Ondry.