Zveme vás na exkluzivní premiéru animáku Ledové království 2

Fanoušci Elsy, Anny a dalších hrdinů Ledového království se dočkali. Lístky pro celou vaši rodinu na exkluzivní premiéru v Centru Černý Most a další skvělé dárky k filmu můžete vyhrát ve hře Hlavou proti Ivě. 

Soutěžíme každé všední den v Dobré ráno, Praho okolo 8:30. Registrujte se na výzvu v ranním vysílání SMSkou ve tvaru vaše jméno, příjmení a heslo hlavou na číslo 777937777. Vojta si pro vás a Ivu připraví vždy dvě kvízové otázky ze dvou témat. V případě stejného počtu správných odpovědí rozhodne rozstřelovací otázka.

Pokračování jedné z nejúspěšnějších pohádek poslední dekády, snímek Ledové království 2, přichází do českých kin ve druhé polovině listopadu. Českou premiéru hostí ve středu 20. listopadu exkluzivně Centrum Černý Most. Na motivy oblíbeného příběhu zde vyroste také oficiální Disney Frozen 2 interaktivní zóna pro děti.

S pokračováním veleúspěšného muzikálového příběhu Ledové království 2 přichází studio Walt Disney šest let po uvedení prvního dílu. Ten se krátce po své premiéře stal jednou z nejoblíbenějších a komerčně nejúspěšnějších „disneyovek“ v historii. Snímek získal dva Oscary v kategoriích nejlepší originální píseň a nejlepší celovečerní animovaný film.

Ledové království čeká na fanoušky i v Praze. Díky spolupráci Centra Černý Most s distributorem filmu, společností Falcon, proběhne neveřejná česká premiéra pohádky Ledové království 2 exkluzivně právě ve zdejším multikině CineStar.

Běžné promítání snímku pak v multikině startuje hned následující den – ve čtvrtek 21. listopadu.

Centru Černý Most se navíc podařilo získat výhradní práva ke zbudování oficiální Disney Frozen 2 dobrodružné interaktivní zóny. Zejména nejmenší návštěvníci tak jistě ocení, že se do pohádkového ledového světa podívají nejen na plátně.

Zónu Ledové království 2 otevřeme 21. listopadu, kdy snímek oficiálně vstoupí do kin. Muzikálovou pohádku pak budeme v kině promítat až do konce roku. Mimo to bude pro zákazníky již tradičně připraveno kluziště, takže ledový zážitek lidem nabídneme se vším všudy, upřesňuje Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most.